Belföld

Nem csökkennek a mobilárak

[VG] Várhatóan nem készül el az a kormányrendelet, amelynek célja a vezetékesről a mobiltelefonokra irányuló hívások díjának csökkentése. Az érintett cégek ezzel közvetve haladékhoz jutnak a tarifamérséklődés hatásaira való felkészülésben. Részletek a Világgazdaságban>>>
Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
Olvasói sztorik