Csak szettet tudtak nyerni a női röpisek

A magyar női röplabda-válogatott szombaton is vereséget szenvedett az Euroliga második, budapesti tornáján.

A magyar együttes az első szettet 27 perc játék után megynerte 25-17re, innentől azonban nem termett sok babér Jókay Zoltán fiatal csapatának. A románok hasonló arányban nyerték meg a második felvonást, majd be tudták húzni a szoros harmadik és negyedik játékrészt, 3-1-es magyar vereség lett az összecsapás vége.

A pénteken a spanyolokkal szemben alulmaradt magyar csapat ezúttal a románoktól kapott ki 3-1-re.

Az Euroligában résztvevő tizenkét csapatot négyes csoportokba sorsolták. A csoportmérkőzések alatt négy kört játszanak minden csoportban, a négyes döntőt pedig Karlovy Varyban rendezik majd.