Nagyvilág

Iráni hadihajók indultak útnak

Átkelt a Szuezi-csatornán, és kifutott a Földközi-tengerre két iráni hadihajó - tudta meg a francia hírügynökség.

A hadihajók a hivatalos teheráni közlés szerint Szíriába tartanak rutin látogatásra.

Arról, hogy mennyi időre maradnak, ellentétes kijelentések hangzottak el. Szó volt arról, hogy egy évig maradnak, de vasárnap egy iráni diplomata „rövid” látogatásról beszélt.

Izrael provokációnak tekinti az iráni hadihajók megjelenését partjai közelében.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
Olvasói sztorik