A dublini kormány múlt szombaton rendelte el a szeptember elseje óta Írországban legyártott disznóhús, illetve az abból készült termékek visszahívását, miután kiderült, hogy veszélyesen magas arányban tartalmaznak rákkeltő anyagot, dioxint.
HungaroMet: Már most megdőlt a napi melegrekord
És még fokozódhat a helyzet.
