A Sony 8 ezer alkalmazottját bocsátja el 2010 márciusáig, a létszámleépítéstől, a befektetések visszafogásától és a veszteséges üzletágak eladásától összesen 1,1 milliárd dollár megtakarítást vár a japán cég. A leépítés a foglalkoztatottak 5 százalékát érinti.
HungaroMet: Már most megdőlt a napi melegrekord
És még fokozódhat a helyzet.
