„A Juventus és az Inter egymás között dönthet a bajnoki címről mostani kiírásban” – mondta a Corriere dello Sportnak a kispadot pályafutása során több mint ezer meccsen koptató Mazzone.
A 72 esztendős olasz szakember szerint Kakát és Carlo Ancelotti vezetőedzőt „elveszítő” AC Milan a harmadik helyen végez majd.
„Szerintem a bajnoki címbe nem lesz beleszólása a másik milánói együttesnek, mivel nem hiszem, hogy egyhamar képes lesz kiheverni a nyáron bekövetkezett jelentős változásokat.”
Mazzone szerint a negyedik, BL-szereplést érő helyért hét csapat versenghet: „Az én favoritom jelenleg a Fiorentina, de a Genoával is számolni kell, továbbá akár a Sampdoria, a Lazio, Napoli, a Roma és Palermo is odaérhet a negyedik helyre”.
