A részvénypiac forgalma szerdán 30,6 milliárd forint volt, a vezető részvények a gyengülő Mol kivételével erősödtek a keddi záráshoz viszonyítva.
A Mol árfolyama 175 forinttal, 0,68 százalékkal 25 625 forintra csökkent, 2,4 milliárd forintos forgalomban. Az OTP részvények ára 80 forinttal, 0,89 százalékkal 9050 forintra nőtt, forgalmuk 19,9 milliárd forintot tett ki.
A Richter 5 milliárd forintos forgalomban 495 forinttal, 1,24 százalékkal 40 495 forintra drágult. Az Egis 478,6 millió forintos forgalom mellett 100 forinttal, 0,50 százalékkal 20 200 forintra erősödött. A Magyar Telekom árfolyama 1 forinttal, 0,11 százalékkal 925 forintra emelkedett, a részvények forgalma 1,06 milliárd forintot ért el.
