Daróczi Dávid elmondta, hogy 15 órakor a miniszterelnök kezdeményezésére lesz egy ilyen megbeszélés, amelynek a pénzpiaci válság a témája.
A kormányszóvivő korábban azt közölte: pénteken 17 órakor a kormányfő és Simor András, a jegybank elnöke várja a frakcióvezetőket, hogy tájékoztatást adjanak a pénzpiaci válság kapcsán kialakult helyzetről, és konzultáljanak arról is, milyen lépésekre van szükség annak érdekében, hogy ez a lehető legkevésbé érintse Magyarországot.
