Belföld

A Deutsche Telekom részesedést vásárolna a Telecom Italia-ban

[FN, MTI, R] A Deutsche Telekom részesedést szeretne szerezni a Telecom Italia-ban - jelentette a Financial Times . A Reuters arról tudósít, hogy a Deutsche Telekom egyszer már megpróbálta felvásárolni Olaszország vezető távközlési szolgáltatóját 1999-ben, de akkor az Olivetti nyerte a csatát. A Pirelli gumigyártó társaság szombaton jelentette be, hogy közvetett irányítást szerzett az Olivetti-ben, amely a Telecom Italia anyavállalata.
Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik