Belföld

Médiatörvényt sértett az RTL Klub tulajdonosa

[FN] A Magyar Hírlap értesülései szerint az RTL Klub tulajdonosa, az M-RTL Rt. megsértette a Médiatörvényt . Ezért az Országos Rádió és Televízió Testület felhívja a műsorszolgáltatót, hogy a jogsérelmet a határozat kézhezvételétől számított száznyolcvan napon belül orvosolja. Folytatás a Magyar Hírlapban >>
Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik