Belföld

A Gateway 5000 dolgozót bocsát el

[FN, B] Az amerikai számítógépgyártó cég, a Gateway 5000 munkatársától válik meg - tudósít a Bloomberg . Az dolgozói összlétszámot tekintve 25 százalékos leépítés megközelítőleg 300 millió dolláros megtakarítást jelent a cégnek. A hír hatására a cég részvényei az amerikai kereskedésben 50 centtel, tehát körülbelül 6 százalékkal erősödtek. Részletek a Bloomberg oldalán angol nyelven >>
Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik