Belföld

Tőkét emelnek a lakás-takarékpénztárak

[FN] Egyenként félmilliárdos tőkeemelést készítenek elő három hazai lakástakaréknál - írja a Világgazdaság. Egy nyári törvénymódosítás nyomán a lakástakarék-piac négy szereplője közül háromnak - Otthon, Fundamenta, Lakáskassza-Wüstenrot - a tulajdonosai szeptember-októberben egyenként fél-félmilliárd forinttal kényszerülnek megemelni a társaságok alaptőkéjét. A Világgazdaság cikke >>
Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik