Belföld

Átszervezések és leépítések az Opelnél

[FN, MTI-Eco] A termelési kapacitás 15 százalékos csökkentését és jelentős átszervezéseket tervez az Opel . Az amerikai GM érdekeltségébe tartozó autógyártó cég a márkakereskedések felétől is megszabadulhat. A GM 2 milliárdos megtakarítást vár a változásoktól, aminek 2003-ig meg kell mutatkozni a cég nettó nyereségében.
Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
Olvasói sztorik