Belföld

„Linuxosodik” Hollywood?

[FN, Prim] Egyre több stúdió választja a Linuxot a Microsoft helyett, különösen mióta az IBM jobbnál jobb linuxos alkalmazásokkal segíti a filmgyártók munkáját - írja a Prim.hu. Megfigyelők szerint 12-18 hónapon belül a teljes iparág Linux-alapú lesz. A Titanic és Shrek című filmekben már linuxos szoftverekkel idézték elő a speciális effektusokat. Sőt, színre lépett maga a Linux is, amint az AntiTrust című filmben programozók egy közelebbről meg nem nevezett, észak-nyugat amerikai szoftveróriás ellen harcolnak... A többit a Prim.hu oldalán találja >>
Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
Olvasói sztorik