Belföld

Rohamos a mobiltelefonok terjedése Belgiumban

[FN, MTI] A mobiltelefon továbbra is viharos gyorsasággal terjed Belgiumban : az év derekán a tízmilliós népesség 68 százalékának volt már készüléke. 2000 végén a telítettség foka még csak 56 százalékos volt. A legnagyobb szolgáltató az állami Proximus, a második a részben francia tulajdonban levő Mobistar, a legkisebb az Orange. A Proximus már alig növelte forgalmát, viszont a Mobistar egy év alatt 74 százalékkal emelte ügyfelei számát. A belgák túlnyomó többsége aktívan használja is készülékét, a fiatalok főleg előre vásárolt kártyákkal, a kereső korosztályok pedig előfizetéses rendszerben.
Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
Olvasói sztorik