Belföld

Lendületben az idegenforgalom

(NSZ) Az első öt hónapban tovább élénkült az idegenforgalom. Az elmúlt év azonos időszakához képest hét százalékkal több külföldi választotta pihenése helyszínéül Magyarországot. Májusig 1,5 milliárd euró bevétel származott a turizmusból, ami 17 százalékkal több, mint egy évvel korábban. Részletek a Népszabadságban >>
Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik