Belföld

Évi 1,5-2 milliárd az ipari parkok fejlesztésére

[Mti-Eco] A Széchenyi-terv keretein belül 5,7 milliárd forint értékű fejlesztés valósul meg az ipari parkokban és a logisztikai központokban. Az első félévben az ipari parkok és logisztikai központok fejlesztésére kiírt pályázatok keretében 19 projekt 968 millió forint vissza nem térítendő támogatást kapott. A támogatás 44 százalékát a Dunától keletre lévő térségben, 31 százalékát a fővárosi agglomerációban, 25 százalékát a Nyugat-Magyarországon megvalósuló projektek kapták.
Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik