Belföld

Kokó visszatér

[FN, VG] Reklámköltségvetések sorsa is eldőlt tegnap, amikor Kovács István úgy határozott: mégsem adja föl profi ökölvívói pályafutását. Azt azonban, hogy pontosan mennyivel támogatják a bokszolót, és ennek mekkora üzleti hozadéka van, lapunk kérdésére csak néhányan voltak hajlandók elárulni. Kokó várhatóan Hamburgban, úgynevezett felvezető mérkőzésen lép a szorítóba. A folytatás bejelentése vélhetően jótékony hat az ökölvívóval kapcsolatos összes reklámkampányra, amelyek a júniusi kiütéses vereséget követően sem vesztettek lendületükből. Részletek a Világgazdaságban >>
Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik