Belföld

Esésnek indult az amerikai tőzsdepiac

[FN] A négynapos kényszerű zárvatartás után a patináns befektetőházak tanácsa ellenére is eladásba kezdtek a tőzsdén portyázók . A Nasdaq kereskedésében az index már 6,66 százalékkal alacsonyabbra csúszott néhány perccel a kezdés után. A Dow Jones ugyan kisebb lendülette, de ugyancsak lefelé tart. Adatok a tőzsdéről >>
Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik