Belföld

Júliusban 1,4 százalékkal nőtt az ipari termelés

[FN, MTI-Eco] Az ipari termelés a végleges, szezonálisan és munkanap tényezővel kiigazított adatok szerint 1,4 százalékkal nőtt júliusban júniushoz képest, és 0,8 százalékkal csökkent az egy évvel korábbihoz viszonyítva - közölte a Központi Statisztikai Hivatal. A hónap elején közzétett előzetes számok szerint a termelés júliusban egy hónap alatt 2,2 százalékkal nőtt, éves összehasonlításban nem változott.
Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
Olvasói sztorik