Belföld

Csökkenés a BÉT-en

[FN] Huszonöt pontos mínusszal nyitott a BUX. A kereskedés első perceiben az index megduplázta veszteségét. A vezető részvények árfolyama egyaránt csökkent.
Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik