Belföld

Magyar Péter hét főispánt nevezett ki

Szajki Bálint / 24.hu
Szajki Bálint / 24.hu

Hét főispáni kinevezésről döntött a miniszterelnök – derül ki a Magyar Közlönyben pénteken megjelent határozatból.

A dokumentum szerint a vidék- és településfejlesztési miniszter javaslatára

  • Bede Péter Józsefet a Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Kormányhivatal,
  • Bozsolik Róbert Zsoltot a Tolna Vármegyei Kormányhivatal,
  • Cseresnyés Bélát a Zala Vármegyei Kormányhivatal,
  • Fröhlichné Hamar Editet a Veszprém Vármegyei Kormányhivatal,
  • Kovács Évát a Heves Vármegyei Kormányhivatal,
  • Sinka-Ács Juditot a Somogy Vármegyei Kormányhivatal
  • és Tyukodi Dávidot a Komárom-Esztergom Vármegyei Kormányhivatal élére nevezi ki június 29-ei hatállyal Magyar Péter.
Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
Olvasói sztorik