Kedden, az esti órákban egy nő holttestét találták meg a tatai Öreg-tó náddal borított partszakaszán – közölte a Komárom-Esztergom Vármegyei Rendőr-főkapitányság szóvivője szerdán az MTI-vel.
Az MTI úgy tudja, hogy az elhunytat vasárnap óta eltűntként kereste a tatai rendőrkapitányság.
