Belföld

Rékassy Balázs: A Covid alatt engem is megfenyegettek, mert nyilatkoztam

Rékassy Balázs egészségpolitikai szakértő és Nyárai Gerzson, a János Kórház pszichiátriáján készült riportunk a Most24-ben
Rékassy Balázs egészségpolitikai szakértő és Nyárai Gerzson, a 24. hu videóriportere a Most24-ben
Rékassy Balázs egészségpolitikai szakértő és Nyárai Gerzson, a János Kórház pszichiátriáján készült riportunk a Most24-ben
Rékassy Balázs egészségpolitikai szakértő és Nyárai Gerzson, a 24. hu videóriportere a Most24-ben
Az Alkotmányvédelmi Hivatal Rékassy Balázs egészségpolitikai szakértőt is vegzálta a koronavírus-járvány idején, mert nyilatkozott a sajtónak a kórházi állapotokról és az egészségügy helyzetéről – mondta el a Most24 élő adásában a szakértő. A műsor apropója az a videóriportunk volt, amely a Szent János Kórház pszichiátriai osztályának napi működését mutatta be, és amelyben hosszú évek után először nyilatkozhattak szabadon orvosok és szakdolgozók a megalázó munkakörülményekről. Nyárai Gerzsont, a riport készítőjét és Rékassy Balázst Varga Zsuzsa kérdezte az egészségügyben tapasztalható irányváltásról és a nyilvánosság szerepéről az egészségügy átalakításában.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik