Egy autókereskedő cég újpalotai telephelyének bejárata előtt ismeretlenek egy körülbelül 80 méter hosszan elterülő, mintegy 70-80 köbméteres hulladékhalmot hordtak össze engedély nélkül. A gigantikus szeméthegy miatt erőteljes bűz terjengett a környéken, ahol a telephelyek mellett egy Aldi is található. A lomok mellett kommunális hulladékot, autóolajat, olajjal szennyezett tárgyakat és veszélyes hulladékokat is felhalmoztak az elkövetők.
Az autókereskedő cég egyik munkatársa a 24.hu-nak elmondta, hogy a XV. kerületi lomtalanítás indulásakor, június 14-15. körül kezdték el autókkal hordani a hulladékot a telephelyük elé.
