Élet-Stílus

Hadházy Ákos szerint Gáspár Evelin félmilliós napszemüvegben békemenetezett

TV2
TV2

Gáspár Evelin is ott volt a vasárnapi Békemeneten, a Kossuth térről fotót is posztolt, ami mellett azt írta:

Minden idők legnagyobb Békemenete🇭🇺 A hazádnak szüksége van rád! ❤️🙏

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gáspár Evelin (@evelingaspar)

A fotó azóta Hadházy Ákoshoz is eljutott, akinek a Külgazdasági és Külügyminisztérium kommunikációs stábjában dolgozó Gáspár napszemüvege szúrt szemet.

Gáspár Evelin félmilliós napszemcsiben menetelt a békéért. Úgy látszik, ez a kötelező minimum a fideszes celebeknél, legutóbb Szabó Zsófi is ilyen nagyságrendben nyomta

– emlékeztetett bejegyzésében az ellenzéki politikus, aki tavaly a műsorvezető kiegészítőjének árát is megmutatta.

Kapcsolódó
Hadházy szerint Szabó Zsófi 600 ezres napszemüvegben, Curtis egymilliós pulóverben békemenetezett
Hadházi szerint egy ilyen napszemüvegen keresztül biztosan máshogy látni a világot.

Tavaly óta dolgozik a külügynél

Mint ismeretes, Gáspár Evelin tavaly év végén kezdett el egyre többször együtt szerepelni a TikTokon Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszterrel. Lapunk később megtudta, hogy Gáspár Győző lánya sajtóreferensi pozíciót kapott a Külgazdasági és Külügyminisztérium kommunikációs stábjában, ahol azóta is tevékenykedik. A showman nemrég elmondta, hogy lánya azóta, hogy befejezte tanulmányait a luxemburgi egyetemen, minden évben jelentkezett munkára a külügyminiszterhez, és a múlt évben sikerrel járt.

Gáspár Evelin múlt héten Szijjártó Péter angyalföldi kampányeseményén is jelen volt, a HVG riporterének kérdéseire azonban nem nagyon akart válaszolni:

Kapcsolódó
„Te itt dolgozol? Pénzt keresel? Mert én is, képzeld el, várom a miniszter urat” – Gáspár Evelin nagyon nem akart válaszolni a HVG riporterének kérdéseire
Szijjártó Péter kampányeseményén igyekezték kérdezni arról Győzike lányát, milyen szerepet tölt be az országjárásban.

Ajánlott videó

Olvasói sztorik