HIRDETÉS
Belföld

Forgalomkorlátozás lesz az M0-s autópályán, ajánlott lesz indulás előtt tájékozódni

Burkolatjavítási munkálatok miatt forgalomkorlátozásra számíthatnak az autósok szombaton az M0-s autóút 11. kilométerénél, a Nagytétény-M6-os kihajtónál – közölte a Magyar Közút Nonprofit Zrt.

Szombaton 8 és 16 óra között a javítások miatt a két belső sávot lezárják. Az út jelentős forgalma miatt időszakos torlódások alakulhatnak ki, ezért a Magyar Közút a közlekedők türelmét és megértését kéri.

Azt írták, az erre közlekedőknek ajánlott indulás előtt tájékozódniuk a korlátozáshoz, munkavégzéshez kapcsolódó aktuális forgalmi helyzetről a Magyar Közút Nonprofit Zrt. Útinform oldalán. Érdemes továbbá navigációs, közösségi autós alkalmazást is használniuk az optimális útvonaluk megtervezése érdekében.

(via MTI)

Ajánlott videó

0 seconds of 0 secondsVolume 0%
Press shift question mark to access a list of keyboard shortcuts
00:00
00:00
00:00
 
Olvasói sztorik