A pénteki megnyitót követően kérlelhetetlenül kezdetét veszi a párizsi olimpia, a program pedig már szombaton nagyon sűrű lesz.
Kezdetnek a 10 méteres vegyes csapat számban Péni Istvánnak és Mészáros Eszternek szurkolhatunk, de eközben árgus szemekkel figyeljük majd Kaizinger Balázst is, aki 28 év után az első olimpiai lovastusázónk olimpián. Nem fogunk unatkozni ezután sem, evezés, szertorna, vívás és kézilabda színesíti majd a programot.
Délután 14 órától a női pólósok számára is elkezdődik a csoportkör, késő este pedig már döntőket is rendeznek, így aztán úszásban és vívásban is reményeink szerint éremnek örülhetünk majd.
TELJES PROGRAM | EREDMÉNYEK | HÍREK
A magyar csapat részletes programja, a párizsi nyári olimpián, 07.27-én, szombaton:
9:00
9:00
SPORTLÖVÉSZET – Vegyes – Csapat – Légpuska (10m) – Selejtező – PÉNI ISTVÁN, MÉSZÁROS ESZTER
9:30
LOVAGLÁS – LOVASTUSA – Vegyes – Egyéni – Döntő – 1. nap – KAIZINGER BALÁZS
10:00
10:00
EVEZÉS – Férfi – Egyes – Egypárvezetős – Előfutam – PÉTERVÁRI-MOLNÁR BENDEGÚZ
10:30 – Továbbjutás esetén
SPORTLÖVÉSZET – Vegyes – Csapat – Légpuska (10m) – Döntő – PÉNI ISTVÁN, MÉSZÁROS ESZTER
11:00
11:00
SZERTORNA – Férfi – Egyéni – Selejtező – MÉSZÁROS KRISZTOFER
11:00
KÉZILABDA – Férfi – Csoportmérkőzés – MAGYARORSZÁG – EGYIPTOM
11:15
VÍVÁS – Női – Egyéni – Párbajtőr – 32-es tábla – MUHARI ESZTER
11:24
ÚSZÁS – Női – Egyéni – 400m gyors – Előfutam – KÉSELY AJNA
11:57
ÚSZÁS – Férfi – Egyéni – 400m gyors – Előfutam – SÁRKÁNY ZALÁN
12:00
12:20
ÚSZÁS – Női – Csapat – 4x100m gyorsváltó – Előfutam – ÁBRAHÁM MINNA, PÁDÁR NIKOLETT, SENÁNSZKY PETRA, UGRAI PANNA
12:26
ÚSZÁS – Férfi – Csapat – 4x100m gyorsváltó – Előfutam – JÁSZÓ ÁDÁM, KÓS HUBERT, NÉMETH NÁNDOR, SZABÓ SZEBASZTIÁN
12:30
SPORTLÖVÉSZET – Női – Egyéni – Légpisztoly (10m) – Selejtező – FÁBIÁN SÁRA RAHEL, MAJOR VERONIKA
13:00
13:20
VÍVÁS – Férfi – Egyéni – Kard – 32-es tábla – SZATMÁRI ANDRÁS
13:45
VÍVÁS – Férfi – Egyéni – Kard – 32-es tábla – GÉMESI CSANÁD, SZILÁGYI ÁRON
14:00
14:00
VÍZILABDA – Női – Csoportkör – HOLLANDIA – MAGYARORSZÁG
14:10 – Továbbjutás esetén
VÍVÁS – Női – Egyéni – Párbajtőr – Nyolcaddöntő – MUHARI ESZTER
15:00
15:00 – Továbbjutás esetén
VÍVÁS – Férfi – Egyéni – Kard – Nyolcaddöntő – GÉMESI CSANÁD, SZATMÁRI ANDRÁS, SZILÁGYI ÁRON
15:50 – Továbbjutás esetén
VÍVÁS – Női – Egyéni – Párbajtőr – Negyeddöntő – MUHARI ESZTER
16:00
16:15 – Továbbjutás esetén
VÍVÁS – Férfi – Egyéni – Kard – Negyeddöntő – GÉMESI CSANÁD, SZATMÁRI ANDRÁS, SZILÁGYI ÁRON
16:50
KERÉKPÁR – ORSZÁGÚTI – Férfi – Egyéni – Egyenkénti indítású időfutam – VALTER ATTILA
17:00
17:15
ASZTALITENISZ – Vegyes – Páros – Nyolcaddöntő – ECSEKI NÁNDOR, MADARÁSZ DÓRA
19:00
19:00 – Továbbjutás esetén
VÍVÁS – Női – Egyéni – Párbajtőr – Elődöntő – MUHARI ESZTER
19:50 – Továbbjutás esetén
VÍVÁS – Férfi – Egyéni – Kard – Elődöntő – GÉMESI CSANÁD, SZATMÁRI ANDRÁS, SZILÁGYI ÁRON
20:00
20:40 – Továbbjutás esetén
VÍVÁS – Női – Egyéni – Párbajtőr – Bronzmérkőzés – MUHARI ESZTER
20:45 – Továbbjutás esetén
ÚSZÁS – Férfi – Egyéni – 400m gyors – Döntő – SÁRKÁNY ZALÁN
20:52 – Továbbjutás esetén
ÚSZÁS – Női – Egyéni – 400m gyors – Döntő – KÉSELY AJNA
21:00
21:05 – Továbbjutás esetén
VÍVÁS – Férfi – Egyéni – Kard – Bronzmérkőzés – GÉMESI CSANÁD, SZATMÁRI ANDRÁS, SZILÁGYI ÁRON
21:30 – Továbbjutás esetén
VÍVÁS – Női – Egyéni – Párbajtőr – Döntő – MUHARI ESZTER
21:34 – Továbbjutás esetén
ÚSZÁS – Női – Csapat – 4x100m gyorsváltó – Döntő – ÁBRAHÁM MINNA, PÁDÁR NIKOLETT, SENÁNSZKY PETRA, UGRAI PANNA
21:44 – Továbbjutás esetén
ÚSZÁS – Férfi – Csapat – 4x100m gyorsváltó – Döntő – JÁSZÓ ÁDÁM, KÓS HUBERT, NÉMETH NÁNDOR, SZABÓ SZEBASZTIÁN
21:55 – Továbbjutás esetén
VÍVÁS – Férfi – Egyéni – Kard – Döntő – GÉMESI CSANÁD, SZATMÁRI ANDRÁS, SZILÁGYI ÁRON
22:00
22:15
ASZTALITENISZ – Női – Egyéni – 1. forduló – PÓTA GEORGINA