Belföld

További halálos áldozatok lehetnek?

Devecserről származó információ szerint a tűzoltók több hullát láttak sodródni a patakban, ezt Dobson Tibor kárfelszámolási szóvivő nem erősítette meg lapunk érdeklődésére.

Tűzoltók közölték szombaton néhány helyi lakossal Devecseren, hogy hullákat láttak sodródni a patakban – mondta el a FigyelőNetnek egy devecseri polgár, a lapunkat is kiadó Sanoma Zrt. egyik kiadványának újságírója.

Az értesülést nem erősítette meg Dobson Tibor kárfelszámolási szóvivő sem lapunk érdeklődésére. A szóvivő közölte: semmi ilyesféléről nem tud.

Az iszapkatasztrófa 7 halálos áldozatáról lehet jelenleg tudni. Legutóbb két holttestet találtak Devecser közelében az MTI beszámolója szerint, a két áldozat kilétéről a szóvivő nem tudott felvilágosítást adni. A TV2 péntek esti híradója szerint egy idős férfi és egy idős nő holttestét találták meg, mindketten kolontáriak. A szóvivő pénteki sajtónyilatkozata szerint már csak egy eltűntet keresnek.

Ajánlott videó

Olvasói sztorik