Közélet

Teljesen kiégett egy lakás a IX. kerületben

Teljesen kiégett egy lakás Budapest IX. kerületében, a Sobieski János utcában, egy három emeletes lakóház harmadik emeletén vasárnap este. A tűz az ablakon át a tetőt is károsította – írja a katasztrofavedelem.hu. A fővárosi tűzoltók nagy erőkkel vonultak a helyszínre. A helyszínre mentők is kiérkeztek.

Baranyi Krisztina a kerület polgármestere Facebook oldalán azt írta, hogy elhelyezik azokat a lakókat, akinek erre szükségük van.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
Olvasói sztorik