Az elmúlt nyolc mérkőzéséből hetet elveszített az Internazionale. Nem elég, hogy a Bajnokok Ligájában a hét közben a Marseille a 92. percben lőtt góllal megverte a kék-feketéket, a hét utolsó napján jött az újabb pofon.
Ami az egyik oldalon keserűség, az a másik oldalon öröm: a Napoli a Chelsea-t verte 3-1-re ezen a héten a többi közt Lavezzi két góljával, a játékos most az Inter ellen szerzett győztes gólt.
A Napoli így továbbra is versenyben van a BL-szereplést érő pozíciókért. Az Inter pedig bajban van.
gólszerző: Lavezzi (59.)
gólszerzők: Kone (81.), illetve Di Natale (38., 11-esből), Basta (56.), F. Flores (84.)
gólszerző: Klose (36.)
