Belföld

Áll a metró a Deák és az Örs között

Műszaki hiba miatt a metró helyett rövid ideig autóbuszok szállítják az utasokat Budapesten az Őrs vezér tér és a Deák tér között. A BKV fődiszpécsere arról tájékoztatta a Magyar Rádió, hogy az Astoria és a Deák tér között egy kábel lóg be a pálya fölé.



Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik