Hatot kapott Grazban a Sapa

Andrew Sarauer (andrew sarauer)

A Sapa Fehérvár AV19 jégkorongcsapata 6-1-es vereségbe szaladt bele a Graz otthonában az osztrák bázisú hokiligában.

A válogatott szünetet követően, közel kéthetes pauza után szerepelt ismét a székesfehérvári hokicsapat az EBEL-ben, a magyar együttes ezúttal Grazba látogatott, ahol a legutóbb, október végén 4-3-ra sikerült nyerni szétlövésben.

Jól kezdett a fehérvári alakulat, ám ennek ellenére a hazaiak szereztek vezetést, de Sarauer még az első szünet előtt válaszolni tudott – érdekesség, hogy épp az aktuális ellenféltől érkező Andy Sertich volt az egyik gólpasszos. Innentől kezdve minden a Graz szája íze szerint alakult, a második húsz percben háromszor találtak az osztrákok Rajna Miklós kapujába, így az utolsó felvonásnak már Bálizs Bencével vágott neki a Volán.

Sajnos a játék képe nem változott, hat perc alatt újabb két gól esett és mivel több találat már volt a folytatásban, 6-1 lett a végeredmény.