Foci

Gulácsiék sportigazgatója belesérült a sörcunamiba – videó

Gulácsi Péter csapata, a Red Bull Leipzig 2-0-ra nyert vasárnap a Karlsruhe ellen, így biztossá vált, hogy jövőre a Bundesligában vitézkedik majd a csapat.

Nagy volt az öröm a pályán, a játékosok és a klub képviselői annak rendje és módja szerint gigantikus korsó sörökkel ünnepeltek a gyepen.

Ez lett a veszte a csapat sportigazgatójának, Ralf Rangnicknak, aki meneküni próbált a nyakába zúduló folyékony kenyér elől, de belesérült az akcióba:

 

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik