Tudomány

Autók között szaladgált a szökött zebra

Megszökött egy zebra a szöuli állatkertből, az állat három órán keresztül rohangált a dél-koreai főváros utcáin – írja a BBC. Az állat városi kalandjairól videófelvételek is készültek.

A Szeró nevű fiatal hím csütörtök délután szabadult ki karámjából, amelynek eltörte fa kerítését. Az állatkert munkatársai a rendőrség és tűzoltóság segítségével próbálták befogni a zebrát. Ez végül sikerült is, amikor az állat egy szűk sikátorban tartózkodott.

Szerót elkábították, majd visszaszállították otthonába. Az állatkert orvosai megerősítették, hogy a zebra állapota stabil.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik