“Ha túl fiatalon kerül az ember reflektorfénybe, bizonyára vannak olyan időszakok, amikor elbizonytalanodik, és nem találja önmagát. Mivel mindig szem előtt van, nincs meg a lehetősége annak, hogy teljesen önmaga lehessen egy-egy szituációban. Persze szerintem típusfüggő, hogy ki, mennyire ragad meg ebben a dologban. Én úgy gondolom, hogy egész jól kezeltem és kezelem ezt a [...]
2010. 06. 17. 11:13