Az európai mezőgazdasági miniszterek hétfőn megerősítették szándékukat, hogy csökkentik az uniós cukortermelési kvótákat a 2006/2007-es idényre, átmeneti intézkedésként, az unióban felhalmozódott cukorfelesleget kezelendő, amelyre igen csekély a kereslet.
2006. 01. 23. 18:28