A motorvonattender vesztese, a Bombardier olyan motorvonatokat ajánlott fel, amelyek már márciusban üzembe állhatnának, míg a Stadlerét jövő tavaszra ígérik – adta hírül a Népszabadság. A MÁV szerdáig adott haladékot a többieknek, hogy jobb ajánlatot tegyenek.
2006. 02. 07. 08:56