Minden ingatlant megadóztat a kormány 2008-tól – tudta meg a Magyar Nemzet egy, a napilap birtokába került pénzügyminisztériumi tervezetből. Az új köztehernél nincs alsó határ, tehát minden tulajdonosnak fizetnie kell.
2006. 10. 10. 07:42