Világbajnoki bronzérmes az U16-os teniszválogatott Bronzérmet nyert a Gálfi Dalma, Stollár Fanny, Udvardy Panna összeállítású magyar női teniszválogatott a mexikói San Luis Potosiban rendezett U16-os világbajnokságon. Sport24 2014. 09. 29. 10:48 Sport
„Csak tudni akartam, hogy jól vagy-e” – nyilvánosságra hoztak egy telefonbeszélgetést, amit a Wagner lázadása idején folytatott Szijjártó és Lavrov