Elítélték egy kecskeméti rablás tippadóit Nyolc és fél év fegyház-, illetve hat év börtönbüntetéssel sújtotta a Szegedi Ítélőtábla, azt a férfi és nőt, akik tippet adtak egy kecskeméti rabláshoz. 24.hu 2012. 04. 03. 15:11 Belföld
„Csak tudni akartam, hogy jól vagy-e” – nyilvánosságra hoztak egy telefonbeszélgetést, amit a Wagner lázadása idején folytatott Szijjártó és Lavrov