Szobrot állítottak Szent-Györgyi Albertnek Szegeden Nobel-díja odaítélésnek 75. évfordulója alkalmából mellszobrot állítottak Szent-Györgyi Albertnek csütörtökön a Szegedi Akadémiai Bizottság székházában. 24.hu 2012. 11. 30. 09:24 Belföld
„Köpködött, kártékony volt, és most pofátlanul visszajön tanítani” – keményen nekimentek az ELTE oktatói a volt államtitkárnak