Jól halad a dél-alföldi szeméttelepek rekultivációja A tervezettnél gyorsabban halad a szegedi regionális hulladékgazdálkodási program részeként bezárt szeméttelepek rekultivációja. 24.hu 2011. 12. 19. 12:03 Belföld
Rendőrök jelentek meg a Semmelweis Egyetemnél, pont akkor, amikor a miniszter a Tisztítótűzről posztolt