Mark Selby a csúcsra lökte magát Mark Selby először lett világbajnok sznúkerben, miután a döntőben 18-14-re legyőzte a címvédő, szintén angol Ronnie O'Sullivant. Sport24 2014. 05. 06. 10:44 Sport
„Köpködött, kártékony volt, és most pofátlanul visszajön tanítani” – keményen nekimentek az ELTE oktatói a volt államtitkárnak