Lecserélte a székelyföldi prefektusokat a román kormány A román kormány legutóbbi ülésén lecserélte a Kovászna, a Hargita és a Maros megyei prefektusokat. Ambrus Vilmos 2014. 12. 18. 16:23 Nagyvilág
8 fotó Minden fideszes kapcsolatát megmozgatta az ország egyik legmodernebb tehenészete, hogy kiderítsék, miért vágta át őket egy fideszes politikus