Egy ovis látta 25 ezredikként a "szegedi ősembert" Még másfél hónap sem telt el azóta, hogy a 18 ezredik látogatóról számolt be a Szeged24 a Móra Ferenc Múzeum ősember kiállításán. 24.hu 2013. 09. 12. 14:47 Belföld
„Köpködött, kártékony volt, és most pofátlanul visszajön tanítani” – keményen nekimentek az ELTE oktatói a volt államtitkárnak