Újabb egykori kenus szállna be a szegedi politikába MSZP-s körök is megrerősítették a szegedma.hu azon értesülését, mely szerint Joób Márton szegedi vállalkozó, egykori kenus a baloldal jelöltjeként indulna az őszi önkormányzati választásokon. 24.hu 2014. 02. 14. 15:13 Belföld
„Csak tudni akartam, hogy jól vagy-e” – nyilvánosságra hoztak egy telefonbeszélgetést, amit a Wagner lázadása idején folytatott Szijjártó és Lavrov