Az újságtartóhoz csapták az utast a biztonsági őrök (Videó) A lenti videót egy olvasónk készítette október 10-én szombaton 18 óra körül a Nyugati téri metróállomáson. Sajnos nem tudjuk, hogy a két biztonsági Király Dávid 2009. 10. 12. 10:40 Közélet
„Köpködött, kártékony volt, és most pofátlanul visszajön tanítani” – keményen nekimentek az ELTE oktatói a volt államtitkárnak