Negyvenet lőttünk Angolának A magyar A válogatott 14 góllal győzött Angola ellen a Kecskeméten zajló nemzetközi női kézilabdatorna második fordulójában, szombaton. Sport24 2014. 08. 09. 18:25 Sport
Rendőrök jelentek meg a Semmelweis Egyetemnél, pont akkor, amikor a miniszter a Tisztítótűzről posztolt