"Elegem van abból, hogy a bunkó járművezetők így beszélnek" Évekig gyűjthette negatív tapasztalatait János, aki az egyes buszvezetők modortalanságát végre megelégelve írta meg levelét. Most telt be nálam a Király Dávid 2016. 01. 22. 14:56 Közélet
Rendőrök jelentek meg a Semmelweis Egyetemnél, pont akkor, amikor a miniszter a Tisztítótűzről posztolt